News

STATS RENT atver jaunu laikmetu tehnikas nomas biznesā

Viens no pieredzes bagātākajiem tehnikas un instrumentu nomas uzņēmumiem STATS Serviss jeb jaunajā nosaukumā STATS RENT šobrīd piedzīvo pārmaiņas, kas ietekmēs visas nozares attīstību. Jauns zīmols, inovācijas, procesu automatizācija, pakalpojumu kvalitātes celšana, lai sniegtu klientiem labāko risinājumu tirgū. Taču, pats galvenais, jauna pieeja biznesa attīstībai.

 

“Atšķirībā no klasiskās tirgus pieredzes, mūsu biznesa pārmaiņas balstās nevis tikai uz milzu finanšu investīcijām, bet gan uz stratēģisku darbības veida maiņu. Protams, tas prasa arī ieguldījumus. Taču galvenais ir paskatīties uz biznesu un tirgu citādāk, un nebaidīties darīt citādāk – efektīvāk, šodienas klienta vajadzībām atbilstošāk. Jā, tas nozīmē pārmaiņas visā tehnikas nomas biznesā, taču šīs pārmaiņas ir nepieciešamas un to rezultātā ieguvēji būs visi, it īpaši – klienti, gan korporatīvie, gan privātpersonas,” skaidro STATS RENT vadītājs Vigants Lesausks.

 

Pēc vairāk nekā 20 gadu veiksmīgas darbības Stats Serviss zīmols ir ieguvis jaunu zīmolu STATS RENT, atbilstoši mainīts arī uzņēmuma juridiskais nosaukums, pārējie uzņēmuma rekvizīti palikuši iepriekšējie. STATS RENT turpinās sniegt būvtehnikas un instrumentu nomas pakalpojumus, aizvien lielāku uzsvaru liekot uz pakalpojumu kvalitātes celšanu, inovāciju ieviešanu un procesu automatizāciju ar mērķi sniegt klientiem labāko risinājumu tirgū.

 

Sinerģija attiecībās ar klientu un digitālā transformācija

Ļoti būtiska STATS RENT attīstības joma ir sinerģija attiecībās ar klientiem, gan saturā, gan formā. Uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus e-komercijas attīstībā, ieviešot jaunu uzņēmuma vadības sistēmu, kas vienkāršos ikdienas dokumentu un nomas iekārtu plūsmu. Tāpat intensīvi tiek attīstīti digitālie kanāli kā mājas lapa un mobilā aplikācija, lai ļautu klientiem veikt pasūtījumus vēl ātrāk un ērtāk.

 

Pagājušā gada nogalē STATS RENT prezentēja inovāciju nozarē – rentomātu jeb instrumentu nomas automātu – pirmie rentomāti sāks darboties jau šogad. Tā ir nebijusi iespēja iznomāt instrumentus tieši tad, kad vajadzīgs, un sev ērtā vietā – bez iepriekšējas pasūtīšanas, rezervācijai izmantojot speciālu aplikāciju. Rentomāts ir inovācija tirgū, jo reprezentē pilnīgi citu veidu, kā klientam tiek sniegts pakalpojums.

 

Attiecības ar klientiem esam pacēluši jaunā līmenī arī klātienes komunikācijā, izveidojot jauna koncepta pārdošanas komandu. Filiāle Rīgā, Pērnavas ielā, tiek veidota par jauna koncepta filiāli, kas orientēta tieši privātpersonu apkalpošanai. Valmieras filiāle iegūs jaunu mājvietu un būs vairāk uz biznesa klientiem orientēta. Šīs pārmaiņas nodrošinās ievērojami ērtāku un efektīvāku klientu apkalpošanu.

 

Tehnikas parka atjaunošana

Nozīmīgi ieguldījumi šogad ir paredzēti tehnikas parka atjaunošanai –  ir pasūtīta pilnīgi jauna nomas tehnika vairāk nekā miljona eiro apmērā (ap 30 jaunas vidējās un lielās tehnikas vienības, kā arī jauns darba transports), kuru plānojam saņemt līdz aktīvās sezonas sākumam.

 

Eksporta attīstība

Lielu potenciālu uzņēmums saskata eksporta attīstībā, īpašu uzsvaru liekot uz lielās tehnikas un augsti kvalificēto tehnikas operatoru pakalpojumu eksportu. Jau šobrīd  veiksmīgi sperti pirmie soļi Rietumeiropas tirgū – sākti sadarbības projekti Nīderlandē un Vācijā. Šo virzienu plānots strauji paplašināt un attīstīt, tādā veidā nodrošinot izaugsmi uzņēmumam un jaunas iespējas darbiniekiem.

 

STATS RENT ir būvtehnikas un elektroinstrumentu nomas uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kas piedāvā klientiem praktiski visus palīginstrumentus, tehniku (kopā ar operatoru) un aprīkojumu, kas nepieciešams dažādu būvdarbu vai dārza darbu veikšanai, – no urbja līdz traktoram. STATS RENT ir 5 filiāles Latvijā, kā arī piedāvājam tehnikas nomu Vācijā un Nīderlandē. Pēdējā laikā aktīvi attīstot digitālos kanālus, iespēja rezervēt nepieciešamo tehniku un instrumentus pieejama arī mājas lapā www.statsrent.lv  un drīzumā arī aplikācijā un rentomātos. STATS RENT var lepoties ar izcilu klientu servisu, nodrošinot tehnikas piegādi un sniedzot atbalstu 24/7.

 

Copyrights © Stats Rent, 2011 - 2024, Sīkdatņu politiku, Privātuma aizsardzības un datu apstrādes politiku