News

STATS RENT kļūst par Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras biedru/Solis tālāk Rietumeiropas eksporta tirgū

Mērķtiecīgi attīstot savu pakalpojumu eksportu, STATS RENT ir kļuvis par Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kameras biedru. Šis ir būtisks solis, turpinot apgūt Vācijas tirgu,  un apliecina uzņēmuma nopietnos nolūkus attiecībā uz eksportu kopumā.

“Mēs saskatām lielu potenciālu eksporta attīstībā. Jau šobrīd  veiksmīgi sperti pirmie soļi Rietumeiropas tirgū – sākam realizēt projektus Nīderlandē un Vācijā. Šo virzienu plānots strauji paplašināt un attīstīt, tādā veidā nodrošinot izaugsmi uzņēmumam un jaunas iespējas darbiniekiem,” skaidro STATS RENT vadītājs Vigants Lesausks. “Galvenie eksporta pakalpojumi ir lielās tehnikas un tehnikas kopā ar operatoru noma. Mūsu pieredze un profesionalitāte ir galvenās priekšrocības, kas nodrošina mūsu konkurētspēju Rietumeiropā.”

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK) nu jau vairāk nekā divus gadu desmitus ir pirmā sabiedrotā Baltijas valstu uzņēmējiem, kuru biznesa intereses saistītas ar Vācijas tirgu. AHK Baltijas valstīs ir daļa no globālā Vācijas ārējās tirdzniecības kameru (AHK) tīklojumu, kas aptver 90 valstis ar 130 dažādām pilsētām.

 

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera

 

 

Copyrights © Stats Rent, 2011 - 2024, Sīkdatņu politiku, Privātuma aizsardzības un datu apstrādes politiku