Par mums

Paveic lielus darbus ar STATS RENT!

Būvtehnikas noma ir liels palīgs ikvienam, kam aktuāli būvniecības, remonta vai dārza darbi – no privātpersonas līdz lielam uzņēmējam. Piedāvājam klientiem praktiski visus palīginstrumentus, tehniku un aprīkojumu, kas nepieciešams dažādu būvdarbu vai dārza darbu veikšanai, – no urbja līdz traktoram. Veicam tehnikas piegādi un servisa pakalpojumus, piedāvājam nomāt traktortehniku kopā ar operatoru.

Mūsu klienti Latvijā un sadarbības partneri Eiropā ir gan profesionālas būvnieku kompānijas, gan privātpersonas, kas, iespējams, pirmo reizi veic šādus darbus. Viņi izvēlas STATS RENT, jo novērtē mūsu profesionalitāti un plašo piedāvājumu.

STATS RENT ir vairāk nekā 20 gadu pieredze nozarē, un mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu un ieteiks, kā realizēt darbus ātrāk, efektīvāk.

Mēs varam piegādāt tehniku nepieciešamajā laikā un vietā. Specifisku darbu veikšanai piedāvājam nolīgt mūsu speciālistu, kas attiecīgos darbus veiks ātri un profesionāli.

STATS RENT ir vairāku pasaulē atzītu būvtehnikas un instrumentu zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā, kas klientiem nodrošina visaugstākās kvalitātes tehniku un izcilu servisu ar tiešu ražotāja atbalstu.

Mēs nemitīgi pilnveidojam savu servisu, piedāvājuma klāstu un arī zināšanas par jaunākajiem tehnikām un to pielietošanas iespējām, lai varētu saviem klientiem ieteikt un piedāvāt vislabāko risinājumu, kā paveikt viņam nepieciešamos darbus ātri, viegli un ērti.

STATS RENT ir daļa no STATS grupas. STATS pirmsākumi meklējami 1993.gadā, kad neliels uzņēmums ar lielu apņēmību uzsāka pirmos būvniecības darbus. Ar katru objektu mūsu pieredze ir augusi, augot kompetenču līmenim un ļaujot attīstīt un izveidot aizvien jaunus servisus, lai sniegtu izcilus pilna cikla būvniecības pakalpojumus. STATS grupas mērķis ir kļūt par vienu no līderiem savā jomā Latvijā, kā arī mērķtiecīgi attīstīt savu pakalpojumu eksportu arī ārvalstīs. Vairāk informācijas – stats.lv

 

Copyrights © Stats Rent, 2011 - 2024, Sīkdatņu politiku, Privātuma aizsardzības un datu apstrādes politiku