Remonts

BŪVĒJIET MIERĪGI! JŪSU BŪVTEHNIKA IR DROŠĪBĀ!

 Jau vairāk nekā 20 gadu STATS RENT darbojas būvtehnikas un instrumentu nomas biznesā. Un šī pieredze būvniecības nozares partneriem ir garantijas pamats mūsu meistaru kvalifikācijai.

Būvniecības jomā ikviens lieliski apzinās, kādas izmaksas rada tehnikas dīkstāve. Lai savlaicīgi veiktu profilaktiskos darbus un operatīvi novērstu radušās problēmas, mūsu meistari ir uzkrājuši pieredzi un zināšanas darbā ar vadošo ražotāju tehniku.

Mūsu partneriem ir iespēja uzticēt savas tehnikas apkopi un remontu Rīgā, Kroņu ielā 11 izvietotās STATS RENT Remonta nodaļas speciālistiem.

BŪVTEHNIKAS DIAGNOSTIKA, APKOPE UN REMONTS

Ja uzticat kādam savu būvtehniku, tad uzticiet to kvalificētajiem un pieredzējušajiem STATS RENT meistariem! Mūsu rīcībā ir mūsdienīgs serviss, kā arī plaša rezerves daļu noliktava. Laikus kopta būvtehnika cels jūsu biznesa vērtību. Varam veikt jūsu iekārtu un mazās (motorizētās) tehnikas diagnostiku, apkopi un remontu (blietes, betona zāģi, vibrokājas u.c.).

DIENNAKTS TEHNIKAS APKOPE UN REMONTS IZBRAUKUMĀ

Pateicoties īpaši aprīkotam servisa transportam, STATS RENT augsti kvalificētie un pieredzējušie meistari nodrošina nepieciešamo tehnisko palīdzību tieši jūsu būvlaukumā visā Latvijas teritorijā.  Tehnisko palīdzību iespējams saņemt jebkurā diennakts laikā.

REMONTA UN TRANSPORTĒŠANAS SERVISS

Gadījumos, kad tehnikai nepieciešams sarežģītāks remonts, STATS RENT nodrošina pilnu servisu, atgādājot konkrēto tehnikas vienību no jūsu būvlaukuma uz STATS RENT loģistikas centru Kroņu ielā 11, Rīgā, kā arī pēc veiktā remonta aizgādājot to atpakaļ klientam vēlamajā vietā.

TEHNIKAS AUTORIZĒTĀS APKOPES, GARANTIJAS UN PĒCGARANTIJAS REMONTS

STATS RENT ir oficiālais izplatītājs Latvijā šādai tehnikai: WEYCOR ceļu būvtehnika, OMMELIFT un DENKALIFT pacēlāji, NTC blietes. Nodrošinām šo zīmolu tehnikas autorizētās apkopes, kā arī garantijas un pēcgarantijas remontu atbilstoši ražotāju noteiktajiem standartiem un procedūrām.

 

PIETEIKUMS REMONTAM

Error: Contact form not found.

 

 

REMONTA NODAĻAS KONTAKTI:

Tālrunis: 26460130

E-pasts: [email protected]

Adrese: Kroņu iela 11, Rīga

 


Copyrights © Stats Rent, 2011 - 2024, Sīkdatņu politiku, Privātuma aizsardzības un datu apstrādes politiku